Bizler
 
Elisa Gelewski
1972 Almanya - Coburg doğumlu. Hamburg`da tiyatro, dans ve Feldenkrais yüksek öğrenimi görmüştür. Serbest sanatçı ve çevre aktivisti olarak Berlin`de yaşamaktadır. Çalışmalarının ağırlığı; anaerkil düzen tarihi araştırmaları, iklim ve çevre koruması, Core - Şamanizm gibi, feminizm, ekoloji politikası ve tinsel alanlardır. Kendi geliştirip sahneye koyduğu kısa film/ radyo tiyatrosu / tiyatro eserleri çalışmaları arasındadır. Çevre aktivisti olarak Performance , kurgu ve sokak tiyatrosu gösterileri vardır. 2010 yılında Berlin`de ARTEMIS Projesi derneğini kurup Bodrum`da derneğin ikinci kolunu açmıstır. Derneğin kültür ve proje menejerliğini yapmakta olup Türkiye`deki „Hayat Life Forest“ Pemakültür projesini kurmuştur.
 
Manuel Inacker
1989 Almanya - Siegen doğumlu, Manuel, Erfurt Üniversitesinde ve Istanbul Boğaziçi Üniversitesinde, Devletbilimleri ve Felsefe yüksek öğrenimi yapmaktadır. 2011 Mart ayından beri ARTEMIS Projesi e. V. de, halkla ilişkiler görevini üstüne almıştır.
 
Umur Incekarasu
1959 İzmir doğumlu, Ege universitesi nde Ekonomi okudu daha sonra Bodrumun kültürel ortamı ve doğal yapısından etkilenerek yaşamını orada sürdürdü yanlış şehirleşme ve doğanın katledilmesine karşı tepkilerinden dolayı ekolojik sistemin korunmasına katkıda bulunmak amacıyla Artemis projesine dahil oldu.

 

Diğer Kurucu Üyeler:

Jürgen Voss, Hamburg
Sonja Hoffmann, Coburg
Simone Braun Tomczak, Berlin
Pero Radicic, Berlin
Nicolaus Yuan, Berlin